Про компанію

Компанія КАССОНЕ виробляє меблі для магазинів, ресторанів і барів, офісів та готелів. Ми маємо успішний досвід роботи з клієнтами з України, Австрії, Німеччини, Франції, Ізраїлю, Італії та інших країн.

З самого початку свого заснування і до наших днів КАССОНЕ має високу динаміку розвитку та інноваційний підхід, що дозволило нам зайняти лідируючу позицію серед меблевих компаній на українському ринку, а також експортувати наші меблі по всьому світу. Високий рівень якості та конкурентоспроможні ціни на меблі нашого виробництва вже оцінені найбільшими світовими брендами моди, великими торговими мережами та незалежними магазинами, готельними мережами та офісними центрами.

Ми постійно стежимо за новими технологіями обробки матеріалів та успішно впроваджуємо їх у наше виробництво. Це гарантує, що КАССОНЕ пропонує найкращі рішення, які існують у світі сьогодні. Завдяки постійному вдосконаленню, сьогодні ми можемо впевнено відзначити, що ми змогли використовувати у своєму виробництві меблів усі сучасні матеріали.

Власні виробничі приміщення, професійні команди дизайнерів та менеджерів, добре узгоджена робота нашого відділу монтажу - синергія є запорукою успіху нашої співпраці з нашими замовниками. Якщо ваша мета - постійний розвиток і зростання, то будь-які цілі можна досягти за допомогою КАССОНЕ!