About us

Унікальний дизайн + чудове виготовлення = меблі Cassone


Саме так виглядає Ваша формула успіху.

Ні для кого не секрет, що меблі грають основну партію в оркестрі дизайнерського рішення вашого закладу. Будь то паб, ресторан або маленьке затишне кафе - подивіться на меблі і ви будете знати, якою кількістю свого особистого часу люди готові розрахуватися за доставлене їм задоволення.

Хороший бізнесмен - це той бізнесмен, справа якого працює злагоджено і чітко навіть без його присутності. Для того, щоб добитися цього результату, необхідно почати з малого. Столи, стільці і дивани повинні відповідати заявленому статусу і відображати загальну ідею дизайну приміщення. Здавалося б, що можуть сказати про власника типові рецепції? Якщо вони замовлені у виробника за індивідуальним ескізом - вони можуть розповісти відвідувачеві цілу історію, відображаючи смак, стиль і навіть характер господаря.

Про вплив на атмосферу закладу барних стійок скоро будуть писати дисертації. Прийшов час зрозуміти і прийняти той факт, що вся суть в дрібницях, а барна стійка - далеко не дрібниця в питанні внутрішнього інтер'єру. Барні стійки для ресторанів, більярдних клубів, нічних клубів, кафе, піцерій Cassone виготовляє з матеріалів, різноманітність яких змусить вас аплодувати стоячи.


Камінь, благородні породи дерева, метал, скло, дзеркала - мала частина того, що можливо поєднати не тільки у вашій уяві, а й при виготовленні звичайної стійки для продажу кави. Тепер ви готові поставити нам посильне завдання для виготовленні ваших меблів?


Цезар казав, що істина у вині. Сучасники стверджують, що істина у фрешах. Модний і актуальний сьогодні здоровий спосіб життя - ламає стереотипи і наштовхує власників, всіх без винятку закладів, встановлювати стійки для фреш барів. Створіть у вашому кафе або ресторані особливий, унікальний куточок відпочинку, який буде виділятися не тільки своєю специфікою і тематикою, а й красою і якістю презентабельних меблів.


Якщо ви вже зрозуміли, що меблі повинні виготовлятися під вас і для вас, варто подумати про їх правильне розташування і грамотне використання робочого простору. Cassone дозволить вам за допомогою спеціальних 3D програм ще до початку всіх робіт побачити, як виглядатиме ваше дітище. Столи для кафе, барів, ресторанів часто займають більшу частину вільного простору. Не варто недооцінювати також правильне розташування більш дрібних елементів інтер'єру - консолі, дровера і, навіть, барні стільці повинні бути на своєму місці. Ми допоможемо вам правильно використовувати наявні квадратні метри і чудово подати виграшні сторони вашого інтер'єру.