Русский Українська English Georgian Kazahstan
Зворотній дзвінок


«МЕБЛІ ЯКІ ПРИНОСЯТЬ ГРОШІ»
+38 (098) 924-11-97
+38 (073) 128-17-50
+38 (044) 229-08-81

Обладнання

Жодне кафе, жоден ресторан не можуть почати свою роботу без установки специфічного обладнання, яке необхідно не тільки за санітарно-епідеміологічної нормам, але і для нормальної, злагодженої роботи всіх відділів кухні.

Нержавіюче обладнання - це столи, раковини, обробні поверхні, - все з нержавіючої сталі. Основне призначення: для довгострокового використання працівниками харчової промисловості.

Витяжні зонти і сталеві стелажі, а також різні предмети меблів для холодильних приміщень, харчових блоків - це та необхідність, без якої робота кухні неможлива. Саме тому, про створення такої меблів потрібно подумати завчасно.

Потрібна кількість одиниць таких предметів, їх розмірів, форми - варто прорахувати, виходячи з обсягів кафе чи ресторану та специфіки продукції, що виготовляється. Облаштування кухні, як і будь-яких інших спеціалізованих відділень у вашому закладі - варто довірити професіоналам. Від цього безпосередньо залежить якість і швидкість роботи колективу. Роботи, яка спочатку повинна бути спрямована на бажаний результат.

Ми допоможемо організувати вам наявність нержавіючого обладнання в потрібній кількості і з урахуванням всіх поставлених вимог. Не шукайте дорогих посередників, звертайтеся до профільних фахівців.

x