Русский Українська English Georgian Kazahstan
Зворотній дзвінок


«МЕБЛІ ЯКІ ПРИНОСЯТЬ ГРОШІ»
+38 (044) 229-08-81

Барні стійки

Ви теж знаєте як робиться це?

Прийшов. Побачив. Полюбив.

Саме так Цезар сказав би, якби побачив дизайн вашого приміщення. Інтер'єр і екстер'єр вищого класу, оригінальне та ексклюзивне дизайнерське рішення. Відвідувачі йдуть до вас потоком. Конкуренти зазнають фатальне поразку. Ви - феноменальний керівник успішного бізнесу. Відчули смак цієї картинки? А тепер давайте подивимося з чого почати, щоб казка стала бувальщиною.

Барна стійка

Бар в усі часи - це місце зустрічі. Це саме те місце, куди спрямовані очі кожного увійшов відвідувача. Успіх першого враження від вашого закладу і кількість часу, який клієнт проведе у вас - безпосередньо залежить від облаштування бару. Барна стійка повинна уособлювати те почуття у людини, яке ви особисто хочете справити. Дизайн барних стійок у всіх активно діючих клубах і ресторанах - досить типовий. Нудні і не виразні барні стійки не тільки не виконують свою естетичну функцію, але і є важким умебльованим тягарем для їх власників.

Індивідуальність! Ось те, що потрібно саме вам. Благородні породи дерева, камінь або обробка ручної роботи, дзеркала, скло, металеві елементи - ваше бажання і наша фантазія зіграють відмінну партію в роботі над неповторністю барної стійки вашого закладу.

Фреш бар

Є місця, навіть від думки про яких віє свіжістю. Фреш бари стали модними у зв'язку із зростанням популярності здорового способу життя. Заклад, який має на своїй території фреш бар, буде не лише актуальним сьогодні, але і дуже популярним завтра.

Як зробити це місце візуально помітним? Необхідно облаштувати його унікально і гармонійно існуючому інтер'єру. Важливо також враховувати специфіку такого бару і правильно обладнати його всією необхідною апаратурою.

Так як у всіх нас фреш бар асоціюється з легкістю і свіжістю - то і вся його організація повинна цьому відповідати. Правильне використання світла, унікальні матеріали, грамотна розстановка комплектуючих - все це справить захоплююче враження на ваших відвідувачів.

Стійка адміністратора

Зізнайтеся чесно - у вас гарна секретарка?

А чого варта її краса, якщо весь свій робочий день вона проводить в місці, обладнаному без урахування особливостей кадрової політики вашого підприємства. Офісні стійка - уособлює не тільки працівника, який зустрічає гостей, але і власника, який облаштував таким чином свій персонал. Ресепшн стійка, важливість якої багато хто недооцінює - грає роль першої ланки в ланцюжку естетичних факторів впливу на враження відвідувачів. Якщо вже ви можете дозволити собі гарну секретарку - так подбайте про організацію унікального робочого місця для неї.

Стійка адміністратора повинна бути не тільки привабливою, але також відповідно обладнаній. Використовувані матеріали, декор, комплектуючі та апаратура - залежать від загальної спрямованості роботи адміністратора і компанії в цілому. Абсолютно логічним є те, що всі рецепції повинні виготовлятися за індивідуальним замовленням. Саме тому ви повинні приділити даному питанню стільки уваги, скільки приємних відгуків ви плануєте отримати від клієнтів та відвідувачів.

x