Русский Українська English Georgian Kazahstan
Зворотній дзвінок


«МЕБЛІ ЯКІ ПРИНОСЯТЬ ГРОШІ»
+38 (044) 229-08-81

Меблі для ресторану

Без меблів не може початися ніяка робота. Аптеки, салони краси, магазини - не можуть запускатися без встановлення меблів, індивідуальною для кожної сфери бізнесу. Взяти, приміром, міні-маркети і супер-маркети - торгове обладнання для них повинно відповідати специфіці продукції, що продається, обсягом даної торгової точки, та ще відмінно підходити під особисті потреби власника.

Підібрати правильну меблі не так легко, як може здатися на перший погляд. Досвід попередників говорить, що якість роботи персоналу безпосередньо залежить від зручної та естетичної меблів. Звичайні прилавки і вітрини повинні привертати увагу відвідувача, але в той же час не відволікати покупця від ознайомлення з продукцією.

Це і є прямий обов'язок Cassone. Ми допоможемо правильно розрахувати доступне простір, підібрати потрібне обладнання, а також встановити всі, відповідно до вимог замовника.

У тому випадку, якщо сфера вашої діяльності не вимагає використання великої кількості місця - відмінним варіантом є специфічні острівці, місцем розташування яких є великі торгові центри. Дані острівці обладнуються всім необхідним для роботи одного, двох людей і підбираються, згідно специфіці їх діяльності та основного напрямку пропонованої продукції.

Абсолютно окрему нішу в меблевій індустрії повноправно займає офісні меблі. Вона може бути виготовлена ??як типово, так і індивідуально, з дерева або з пластику, з використанням металу або скла. Політ вашої фантазії і наше виконання - зіграють відмінний дме в обстановці вашого офісу. Крісло керівника, крісло (а) персоналу, м'які дивани, столи, стільці, шафи і тумби - все це буде виконано якісно і в строк.

x